• Nazwa "VIRET" wzięła się od pierwszych liter nazw firm, które zakładały klub: "VIG", oraz "RETURN".dalej

Aktualności

Strona główna » Aktualności

wielkość tekstu: A | A | A

• Wygrana na zakończenie roku Viret CMC Zawiercie wysoko pokonał Siódemkę Mysłowice w ostatnim ligowym meczu w tym roku. Przed spotkaniem minutą ciszy uczczono pamięć Honorowego Prezesa Śląskiego Związku Piłki Ręcznej Alfreda Wrzeskiego, który zmarł kilka dni temu. Podczas pojedynku nie zabrakło natomiast wizyty Świętych Mikołajów, występu zespołu Iskierki z Wierbki i konkursu dla ... dodano: 15 grudnia 2019 czytano: 81 razy dalej
  • Ostatni mecz w tym roku Zapraszamy na ostatnie w tym roku spotkanie ligowe. Rywalem szczypiornistów Viretu CMC Zawiercie będzie MUKS Siódemka Mysłowice. Przeciwnicy zajmują przedostatnie miejsce w tabeli, a Viret CMC jest wiceliderem. Gracze z Mysłowic pokazali jednak, że nie można ich lekceważyć, ponieważ w ostatniej kolejce potrafili pokonać u siebie 31:30 trzeci w rozgrywkach zespół ... dodano: 13 grudnia 2019 czytano: 60 razy dalej
  • Przegrywamy z liderem Aż 12 bramek Sergiusza Zagały nie wystarczyło do tego, by wywalczyć chociaż punkt w starciu z liderem. Po dramatycznym spotkaniu Viret CMC Zawiercie przegrał na wyjeździe z Zagłębiem Sosnowiec 35:38. Zawiercianie szybko objęli prowadzenie 2:0 po trafieniach Artura Makaruka i Sergiusza Zagały. Później mecz się wyrównał, chociaż po 23 minutach Viret CMC prowadził ... dodano: 7 grudnia 2019 czytano: 186 razy dalej
  • Czas na rewanż W sobotę, 7 grudnia, w hali przy ulicy Braci Mieroszewskich 91 w Sosnowcu odbędzie się absolutny hit rozgrywek II ligi. MUKS Zagłębie Sosnowiec kontra Viret CMC Zawiercie. Lider zagra z wiceliderem. W tym sezonie zawiercianie przegrali tylko raz - właśnie z Zagłębiem 35:36. Teraz czas na rewanż. Na pewno będzie to pojedynek znakomitych strzelców. Pierwszy w klasyfikacji ... dodano: 6 grudnia 2019 czytano: 145 razy dalej
  • Powrót po kontuzji i wygrana Udany powrót Mateusza Bugaja po kontuzji i zdecydowane zwycięstwo Viretu CMC Zawiercie – tak wyglądał czwartkowy wieczór w hali OSiR przy ulicy Blanowskiej. Młodzi szczypiorniści z Kielc wyszli na prowadzenie tylko na początku spotkania, gdy nieźle radził sobie Szymon Wiaderny, a kilka piłek odbił Marcel Jastrzębski. Zrobiło się 3:4, a gracze z ... dodano: 28 listopada 2019 czytano: 236 razy dalej
  • Pewna wygrana w Myślenicach Szczypiorniści Viretu CMC Zawiercie zanotowali okazałą wygraną w Myślenicach. Skończyło się na zwycięstwie różnicą 13 trafień. Zawiercianie od początku kontrolowali przebieg spotkania. Po pięciu minutach prowadzili 3:0 - Damian Kapral wykorzystał rzut karny, a bramki zdobyli jeszcze Sergiusz Zagała i Mateusz Czapla. Po trafieniu Igora Zagały Viret CMC prowadził już ... dodano: 24 listopada 2019 czytano: 266 razy dalej
  • Następny mecz 24 listopada W najbliższy weekend nie rozegramy żadnego spotkania. Informujemy, że następny mecz seniorów Viretu CMC odbędzie się w niedzielę, 24 listopada. O godzinie 11 rozpocznie się nasz wyjazdowy pojedynek z drużyną SUMKS Jedynka Myślenice. Foto: G. Maciąg dodano: 13 listopada 2019 czytano: 90 razy dalej
  • Wygrywamy z ASPR! W hitowym spotkaniu II ligi wicelider Viret CMC Zawiercie pokonał na wyjeździe 32:30 trzecią drużynę rozgrywek - ASPR Zawadzkie. Aż 14 bramek rzucił Damian Kapral. Spotkanie lepiej rozpoczęli zawiercianie, którzy wypracowali sobie przewagę. Po rzutach karnych wykorzystanych przez Damiana Kaprala w 13. minucie podopieczni Mariusza Szczygła prowadzili 9:6, a po kolejnych akcjach ... dodano: 10 listopada 2019 czytano: 382 razy dalej
  • Z ASPR Zawadzkie na wyjeździe Kolejnym rywalem szczypiornistów Viretu CMC Zawiercie będzie trzeci w tabeli zespół - ASPR Zawadzkie. Do tej pory obie drużyny tylko raz schodziły z boiska pokonane. Po starciach z liderem, Zagłębiem Sosnowiec. Viret CMC jest wiceliderem (15 punktów), a tuż za podopiecznymi Mariusza Szczygła plasują się właśnie zawodnicy ASPR-u (12 punktów i jeden mecz ... dodano: 7 listopada 2019 czytano: 191 razy dalej
  • Zacięty pojedynek z PGE Vive II Bardzo emocjonujące spotkanie zobaczyli kibice w hali OSiR przy ulicy Blanowskiej. Gospodarze jeszcze na 12 minut przed końcem meczu przegrywali różnicą pięciu trafień, ale potrafili odwrócić losy tego pojedynku. Kielczanie lepiej rozpoczęli ten mecz i po 13 minutach prowadzili 7:3. Duża w tym zasługa skutecznych Mateusza Czerwińskiego, Tomasza Kordosa i Dominika ... dodano: 26 października 2019 czytano: 536 razy dalej
  • Mecz z PGE Vive II Kielce Już w najbliższą sobotę, 26 października, piłkarze ręczni Viretu CMC Zawiercie rozegrają kolejne ligowe spotkanie - z PGE Vive II Kielce. Rywale zajmują czwarte miejsce w tabeli, a zawiercianie są wiceliderem. Zapowiada się zatem bardzo interesujące widowisko. Początek o godzinie 18. Wstęp bezpłatny. W trakcie meczu odbędzie się konkurs dla kibiców. dodano: 24 października 2019 czytano: 186 razy dalej
  • Zdjęcia z meczu Viret CMC - Górnik Prezentujemy zdjęcia ze spotkania Viret CMC Zawiercie - SPR Górnik Zabrze. Autorem fotografii jest Grzegorz Maciąg z Jurassic Photo Team. Więcej informacji o meczu: Wygrana i „100 lat” dla trenera   dodano: 24 października 2019 czytano: 227 razy dalej
  • Wygrana i „100 lat” dla trenera Viret CMC Zawiercie, zgodnie z planem, zdecydowanie pokonał rywali z Zabrza. Na koniec zawodnicy i kibice zaśpiewali „100 lat” trenerowi Mariuszowi Szczygłowi, który w sobotę obchodził urodziny. To był mecz bez historii. W pierwszej odsłonie przewagę gospodarzy zbudowały szczególnie trafienia Sergiusza Zagały i Kacpra Cegłowskiego. Warto jednak ... dodano: 20 października 2019 czytano: 365 razy dalej
  • Przed nami kolejny mecz Przed nami trzeci z rzędu ligowy mecz Viretu CMC Zawiercie przed własną publicznością. Tym razem podopieczni Mariusza Szczygła zmierzą się z drużyną SPR Górnik Zabrze. Szczegóły na plakacie.   dodano: 19 października 2019 czytano: 71 razy dalej
  • Dramatyczny bój z Zagłębiem W tym meczu było wszystko: efektowne bramki, świetne interwencje bramkarzy, czerwone kartki... Po dramatycznym spotkaniu Viret CMC Zawiercie uległ przed własną publicznością Zagłębiu Sosnowiec 35:36. Losy spotkania ważyły się do ostatniej akcji. Dobra gra w obronie i rzuty Mateusza Czapli sprawiły, że po 5 minutach gospodarze prowadzili 5:3. Sosnowiczanie utrzymywali dystans, ... dodano: 16 października 2019 czytano: 490 razy dalej