• Nazwa "VIRET" wzięła się od pierwszych liter nazw firm, które zakładały klub: "VIG", oraz "RETURN".dalej

Szczygieł: Kibice nam pomogli

Strona główna » Aktualności » Szczygieł: Kibice nam pomogli

wielkość tekstu: A | A | A

W przerwie w szatni powiedzieliśmy sobie kilka słów. Powiedzmy, że mobilizujących. Wiedzieliśmy o tym, że musimy przycisnąć na początku drugiej połowy spotkania i to nam się udało - mówił trener Viretu CMC Mariusz Szczygieł, po wygranym (33:29) meczu z Siódemką Mysłowice. Szkoleniowiec był również pod wrażeniem atmosfery w hali.

Viret CMC Zawiercie - MUKS Siódemka Mysłowice 33:29 (RELACJA)

Mamy wicelidera.

Tak, ale po bardzo trudnym meczu. Przyjechał do nas bardzo dobry, świetnie poukładany zespół. Mieszanka młodości z doświadczeniem. Gratuluję przeciwnikom tego występu.

Co było kluczowe?

Po pierwszej połowie przegrywaliśmy jedną bramką, ale wynikało to z naszej niedokładności - zgubionych piłek i rzutów z nieprzygotowanych pozycji. W przerwie w szatni powiedzieliśmy sobie kilka słów. Powiedzmy, że mobilizujących. Wiedzieliśmy o tym, że musimy przycisnąć na początku drugiej połowy spotkania i to nam się udało. Te pierwsze minuty wygraliśmy 7:1 i wydaje mi się, że to ułożyło cały mecz. Kary to była taka dziwna sytuacja, ale wyszliśmy z opresji obronną ręką. Mecz był bardzo żywiołowy, na pewno ciekawy dla kibiców. Muszę pogratulować moim zawodnikom determinacji, ponieważ wydaje mi się, że wygraliśmy zasłużenie.

Kto zasłużył na wyróżnienie?

Marcin Pietruszka, Michał Bednarczyk, czy też Kuba Szeląg, który bardzo pomógł nam w obronie. Na słowa uznania zasłużył jednak cały zespół.

Już w środę mecz z Zagłębiem.

Tak, pojedynek z Siódemką Mysłowice to już zamknięty rozdział i od poniedziałku przygotowujemy się do meczu z Zagłębiem. Myślę, że będzie to emocjonujące spotkanie. Patrząc dziś na trybuny, można powiedzieć: znów mamy kibiców. A to bardzo nas cieszy, ponieważ w porównaniu z poprzednimi meczami na spotkaniu z Siódemką było bardzo dużo widzów. Chłopakom, szczególnie w trudnych chwilach, bardzo to pomagało.

czytano: 481 razy

autor: viretzawiercie.pl

data dodania: 2018-11-18 08:42:07