• Nazwa "VIRET" wzięła się od pierwszych liter nazw firm, które zakładały klub: "VIG", oraz "RETURN".dalej

SPR Grunwald Ruda Śląska - Viret CMC Zawiercie RELACJA NA ŻYWO

Strona główna » Aktualności » SPR Grunwald Ruda Śląska - Viret CMC Zawiercie RELACJA NA ŻYWO

wielkość tekstu: A | A | A

Zapraszamy na relację na żywo z meczu grupy mistrzowskiej: SPR Grunwald Ruda Śląska - Viret CMC Zawiercie. Początek w sobotę (6 kwietnia) o godzinie 18. Uwaga: strona nie odświeża się automatycznie.

Jesteśmy już w hali przy ulicy Kłodnickiej w Rudzie Śląskiej. Drużyny wystąpią w następujących składach:

Grunwald: Błaś, Borok, Górczyk, Jałowiecki, Jarosz, Kapral, R. Kurzawa, Łukawski, Milewski, Niedźwiedzki, Pilarz, Sekuła, Suchy, Walczak, Wiertelorz, Żurke.

Viret CMC: Bednarz, Bomba, Borecki, Burdziński, Koła, M. Kurzawa, Lewandowski, Makaruk, Matysek, Merta, Mroczkowski, Pawlik, Pietruszka, Wójcik, S. Zagała, Żelezik.

W drużynie Grunwaldu zagra m.in. nasz wychowanek Damian Kapral. Czekamy na rozpoczęcie spotkania. Początek o 18.

Rozpoczęła się już rozgrzewka obu drużyn.

Rozpoczynamy spotkanie. Sędziują Dawid Leszczyniak i Marcin Szostok. Delegatem ZPRP jest Olgierd Sikora.

1 min: żółta kartka dla Merty, nie ma bramki dla Grunwaldu

2 min: trafia Niedźwiedzki, 1:0

3 min: Merta w słupek

4 min: rzucał Jałowiecki, broni Pietruszka

znów Pietruszka broni rzut Jałowieckiego!

5 min: 2:0 Milewski, 2 minuty kary dla Merty

6 min: Jarosz broni rzut S. Zagały, na 3:0 trafia Borok, żółta kartka dla Matyska

kontra Kurzawy i jest 3:1

7 min: Pietruszka kapitalnie broni rzut Niedźwiedzkiego!

8 min: Milewski obok bramki

9 min: żółta kartka dla Bomby

10 min: rzut karny dla Grunwaldu i żółta kartka dla Bomby, z karnego trafia Kapral. Jest 4:1

11 min: Kurzawa trafia w słupek...

Niedźwiedzki na 5:1

żółta kartka dla Jałowieckiego

12 min: Jarosz broni rzut Wójcika ze skrzydła

na szczęście Pietruszka broni rzut Milewskiego

14 min. S. Zagała rzuca bramkę, ale szybko odpowiada Niedźwiedzki. 6:2

Borok trafia w słupek, kontra i bramka S. Zagały - 6:3

15 min: Pietruszka broni rzut Niedźwiedzkiego

2 minuty kary dla Żelezika

16 min: Kapral na 7:3

Wójcik nad bramką

17 min: Pietruszka broni rzut Kaprala, a po drugiej stronie boiska trafia Wójcik. Ładny lob i jest 7:4

18 min: gospodarze grają z kołem. Milewski na 8:4

19 min: karny dla Viretu CMC - trafia Kurzawa i jest 8:5

20 min: świetnie w obronie Bomba, ale sędziowie dyktują rzut karny. Trafia Kapral - 9:5

21 min: kontra Kaprala i 10:5

2 minuty kary dla Boroka po akcji Bomby. Rzut karny wykorzystał Kurzawa - 10:6

22 min: tracimy bramkę, grając z przewagą jednego zawodnika. Trafia Łukawski. Po drugiej stronie Wójcik rzuca w słupek. Jest 11:6

23 min: Jałowiecki z drugiej linii 12:6

Makaruk na 12:7

24 min: kontra Makaruka i mamy wynik 12:8. Panowie, tak dalej!

25 min: Kapral z bardzo ostrego kąta - 13:8

26 min: Bomba indywidualnie - 13:9

przechwyt i kontra Makaruka - 13:10. O czas prosi trener gospodarzy

27 min: Niedźwiedzki w słupek, S. Zagała świetnie na skrzydło do Makaruka i mamy 13:11

28 min: Kapral z karnego, 14:11

2 min kary dla Niedźwiedzkiego po faulu na Bombie, z karnego rzuca Kurzawa, ale broni Błaś

30 min: 2 minuty kary dla Matyska

Pietruszka broni rzut Jałowieckiego, czas dla trenera Mariusza Szczygła. Do końca pierwszej połowy 23 sekundy

Ostatni rzut oddaje Kurzawa, ale trafia w bramkarza. Do przerwy Grunwald prowadzi 14:11.

Trener Szczygieł rozmawia jeszcze z sędziami. Dla arbitrów nie jest to przyjemna rozmowa... Wracamy po przerwie

31 min: wracamy do gry, w pierwszej akcji gubimy piłkę, a Borok rzuca na 15:11

32 min: Kurzawa w trudnej sytuacji na 15:12. 2 minuty kary dla Łukawskiego

33 min: Kurzawa indywidualnie i jest już 15:13

34 min: efektownie Bomba, który jest faulowany, 2 minuty kary dla Wiertelorza, z karnego trafia S. Zagała. Rezultat: 15:14

35 min: 2 minuty kary dla Żelezika, Kapral trafia z karnego - 16:14

znów trafia Kurzawa - 16:15

36 min: Makaruk z kontry! Mamy remis - 16:16

Kurzawa świetnie w obronie

37 min: Koła broni karnego Kaprala. Damian jakimś cudem przejął jeszcze piłkę, ale rzucił w słupek. Po drugiej stronie boiska rzuca Wójcik i jest 16:17

38 min: Wiertelorz trafia na 17:17, 2 minuty kary dla Merty

39 min: Kurzawa z podłoża - 17:18

40 min: Kurzawa znów z podłoża - 17:19

41 min: Viret CMC świetnie w obronie

42 min: znów indywidualnie Bomba, 2 minuty kary dla Boroka, z karnego trafia S. Zagała - 17:20

Niedźwiedzki z karnego - 18:20

43 min: Wójcik ze skrzydła - 18:21

45 min: Niedźwiedzki - 19:21

karny dla Viretu CMC, trafia S. Zagała - 19:22

naszych zawodników wspierają kibice Viretu CMC, którzy przyjechali na mecz w Rudzie Śląskiej

46 min: Milewski z koła, 20:22

2 minuty kary dla Żelezika. To trzecia kara i czerwona kartka

Niedźwiedzki trafia z karnego - 21:22

47 min: Kapral po kontrze, 22:22

2 minuty kary dla Milewskiego

S. Zagała na 22:23 i jeszcze 2 minuty kary dla Jałowieckiego

48 min: Bomba! 22:24

49 min: Kapral fauluje w ataku Bombę, a Makaruk trafia - 22:25

50 min: znów kapitalnie w obronie Bomba, a Wójcik posyła piłkę do bramki - 22:26. O czas prosi trener gospodarzy

kontra Makaruka i jest już 22:27!

51 min: Milewski z koła, 23:27

Pietruszka zatrzymuje Jałowieckiego!

53 min: Pietruszka broni rzut Kaprala

55 min: 2 minuty kary dla Bomby, z karnego Niedźwiedzki, 24:27

nieco ponad 5 minut do końca meczu, o czas prosi trener Mariusz Szczygieł

56 min: Błaś broni kontrę S. Zagały

57 min: rzut karny dla gospodarzy, nie trafia Niedźwiedzki!

58 min: Kurzawa do Bednarza i jest 24:28

59 min: Pietruszka broni rzut Milewskiego

60 min: Kapral na 25:28

o czas prosi trener Szczygieł, 33 sekundy do końca

koniec! Mamy to! Wygrywamy w Rudzie Śląskiej 29:26. Ostatnie bramki rzucili jeszcze Bomba i Milewski