• Nazwa "VIRET" wzięła się od pierwszych liter nazw firm, które zakładały klub: "VIG", oraz "RETURN".dalej

Porażka z KSZO

Strona główna » Aktualności » Porażka z KSZO

wielkość tekstu: A | A | A

O pierwszej połowie tego spotkania chcielibyśmy jak najszybciej zapomnieć. Po zmianie stron walczyliśmy, ale zdołaliśmy zbliżyć się do rywali tylko na dystans pięciu trafień. Punktów musimy szukać w kolejnych ligowych meczach.

Wyrównana walka z gospodarzami trwała do 7. minuty. Od tego momentu KSZO odskoczyło początkowo na sześć bramek przewagi.

Bardzo skutecznie grali Maciej Jeżyna, Bartosz Kogutowicz, Damian Falasa, czy też Filip Chmielewski. Do tego ta współpraca znakomitego Grzegorza Tkaczyka z obrotowym Adrianem Wojkowskim… Skończyło się na rezultacie 19:10 do przerwy, a byłoby jeszcze gorzej, gdyby nie skuteczny z rzutów karnych Damian Kapral.

W drugiej odsłonie Viret CMC rzucił się do odrabiania strat. Szybko trafili Sergiusz Zagała i Paweł Wójcik, a po kolejnych trafieniach Marcina Kurzawy i Igora Zagały gospodarze prowadzili 20:15.

Podopieczni trenera Tomasza Radowieckiego szybko jednak opanowali sytuację, a ich wygrana ani przez moment nie była zagrożona.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski - Viret CMC Zawiercie 32:27 (19:10)

Viret CMC: Jarosz, Teterycz - Kapral 5, Romian 4, Jałowiecki 4, Danysz 4, Kurzawa 3, Makaruk 2, I. Zagała 2, S. Zagała 1, Wójcik 1, Bugaj 1, Matysek, Szeląg, Cegłowski, Bednarz. Trener: Mariusz Szczygieł.

czytano: 274 razy

autor: viretzawiercie.pl

data dodania: 2020-11-28 23:46:35