• Nazwa "VIRET" wzięła się od pierwszych liter nazw firm, które zakładały klub: "VIG", oraz "RETURN".dalej

Szalona pogoń Viretu CMC II

Strona główna » Aktualności » Szalona pogoń Viretu CMC II

wielkość tekstu: A | A | A

Nasza druga drużyna rywalizowała w sobotę w Bytomiu. Zawiercianie przegrywali już 11:17, ale zdołali się podnieść. Ostatecznie ulegli po serii rzutów karnych.

- To był mecz walki. Przegrywaliśmy już wysoko, ale zmieniliśmy sposób bronienia i do zwycięstwa zabrakło naprawdę niewiele - oceniał trener Viretu CMC II Kasper Bomba.

Pojedynek rzeczywiście trzymał w napięciu. W pierwszej połowie warunki dyktowali gracze z Bytomia, a do siatki trafiali głównie Rafał Sikora, Filip Niewrzela oraz Robert Nosek.

Po zmianie stron zrobiło się już 17:11, ale wtedy sygnał do ataku dał najskuteczniejszy w barwach Viretu CMC II Jakub Bzdęga. Z rzutów karnych trafiał Błażej Burdziński, a z gry - Kamil Pleban, Daniel Pawlik i Mateusz Grzegorczyk.

W samej końcówce ważne bramki dorzucił Kacper Szczygieł i zawiercianie prowadzili 27:25. To była 58. minuta. Bytomianie zdołali jednak wyrównać, głównie dzięki Robertowi Noskowi.

Rzuty karne lepiej wykonywali gospodarze i to oni zainkasowali dwa punkty.

UKS MOSM Vocare BPO Bytom - Viret CMC Zawiercie II 28:28 (15:11), karne: 4:2

Viret CMC II: Aronik, Bugajski - J. Bzdęga 6, Pawlik 5, Grzegorczyk 5, Burdziński 4, Szczygieł 3, Pleban 2, Gajda 2, Sz. Bzdęga 1, Bijak, Lewandowski, S. Bomba, Wojsław, Lis, Mroczkowski. Trener: Kasper Bomba.

czytano: 371 razy

autor: viretzawiercie.pl

data dodania: 2020-11-29 12:36:05